Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

29 marca - Wojtek Paszkowski za sterami samolotów

Wojtek Paszkowski za sterami samolotów

Po ogromnym sukcesie produkcji "Auta" i "Auta 2" Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty". Dusty jest samolotem rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk wysokości...
No właśnie - tyle teorii - na praktykę a tym bardziej na końcowy efekt finalny przyjdzie nam poczekać aż do 15 sierpnia kiedy to "Samoloty" wzbiją się na ekranach polskich kin. Znamy już natomiast nazwisko reżysera polskiej wersji językowej, który siądzie za sterami tych dzielnych maszyn. Jest nim Wojtek Paszkowski (reżyser polskiej wersji językowej trwającego obecnie na ekranach kin filmu "Oz wielki i potężny"), który na swojej stronie internetowej - www.wojtekpaszkowski.pl - napisał, iż po świętach rozpoczyna próby głosów do filmu. Na konkretne nazwiska poczekamy sobie bowiem głosy musi zatwierdzić Disney.

6 marca - Przedstawienie czas zacząć

Przedstawienie czas zacząć

8 marca na ekrany kin wchodzi kolejny film ze studia Disney'a, najnowsza produkcja twórców "Alicji w krainie czarów" a mianowicie "Oz wielki i potężny". Film ten to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. W kinach będzie wyświetlany z napisami oraz w polskiej wersji językowej, która to powstawała w SDI studio a jej reżyserem był Wojtek Paszkowski (dialogi napisała Urszula Woźniakowska).
Antoni Pawlicki jest aktorem, który użyczył swego głosu głównemu bohaterowi. "Mój bohater to gość, który daje show, udaje czary. Dominującą cechą jego charakteru jest słabość do kobiet. To właśnie z powodu miłosnej przygody trafia do Krainy Oz, gdzie zostaje wzięty za prawdziwego czarodzieja" – opowiada o swojej postaci Pawlicki po czym dodaje "Ile jest we mnie z postaci z Oza. Cóż, pewnie każdy ma w sobie cechę zmysłowości i uroku osobistego, każdy to ma. Ja zawsze powtarzam, że jak gram jakąś rolę to zawsze muszę znaleźć te cechy : uroku, tego czarowania, tego udawania. Myślę, że mam jakoś te cech w sobie. Z tą słabością do kobiet, jaką ma mój bohater, myślę że też coś z tego mam".
W pozostałych rolach w polskiej wersji usłyszymy Magdalenę Różczkę, Agnieszkę Więdłochę, Marietę Żukowską oraz Jacka Braciaka. "Ten film sprawi, że uwierzysz, że marzenia się spełniają. Magiczne, piękne, fantastyczne widowisko" - tymi słowami Antoni Pawlicki zachęca widzów do obejrzenia filmu. Cóż, mamy nadzieję że to widowisko będzie pokazem na miarę "Alicji w krainie czarów". Do zobaczenia w kinach.
AGNIESZKA WIĘDŁOCHA O SWOJEJ ROLI

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com