Ostatnio dystrybutorzy filmów rysunkowych dwoją się i troją by przyciągnąć rzesze widzów do kin. Między innymi organizują konkursy z nagrodami w których powoli, główną nagrodą jest udział w dubbingu do najnowszego filmu. Ostatni taki przykład mieliśmy w konkursie „Mały wielki głos” w którym można było wygrać udział w dubbingu do filmu „Gang wiewióra 2″. Teraz Disney wziął w sprawy w swoje ręce ogłaszając konkurs związany z filmem „Auta 3” w którym będzie można wygrać udział w nagraniu do najnowszej produkcji studia Disney / Pixar a mianowicie „COCO„.

Film „Coco” to najnowszy film ze studia Disney / Pixar którego premiera jest przewidziana na 24 listopada. Opowiada on historię małego Miguela, który w poszukiwaniu ścieżek rodzinnych trafia przypadkowo do krainy zmarłych, gdzie przy pomocy poznanych tam przyjaciół odkryje tajemnice swojej rodziny.

Co trzeba zrobić by spróbować swych sił? Trzeba wejść na konkursową stronę  a następnie zalogować się i nagrać swój dubbing do fragmentu wyścigów „Auta 3”. Proste? Następnie tylko trzeba oddawać głosy na swoje ulubione nagrania a specjalna komisja wkrótce rozpatrzy Wasze prace i wyłoni zwycięzców.

Zanim jednak zaczniecie swoich sił poświęćcie jeszcze trochę czasu na zapoznanie się ze wskazówkami specjalisty od spraw dubbingu, Adama Plucińskiego, który od dziecka udziela się w dubbingu. Jego porady znajdziecie pod tym adresem

Wszystkim startującym w konkursie życzę powodzenia.