„Witaj w rodzinie, Bliss„. Takim powitaniem studio Cartoon Network zaprezentowało nową postać z serii „Atomówki„. Tak właśnie będzie wyglądać czwarta bohaterka, niebieskooka atomówka o ciemnej karnacji. Pojawi się ona w specjalnych pięciu odcinkach 13 listopada w Cartoon Network. Na polską odpowiedź nie trzeba było czekać, a może to już było wiadome od razu. Studio SDI, uznało iż w polskiej wersji językowej Bliss będzie nazywała się Bombka a głosu jej użyczy Patricia Kazadi, która ponoć od najmłodszych lat uwielbia Atomówki.

Dla mnie i wielu młodych dziewczyn to kultowa kreskówka – Bajka, Bójka i Brawurka to pierwsze pozytywne, silne wzorce kobiece, na jakich wyrosłyśmy. Jako dziecko z wypiekami na twarzy oglądałam „Atomówki”, a teraz miałam okazję poczuć się jak jedna z nich. To niewiarygodne doświadczenie. Mam wiele wspólnego z Bombką, której użyczam głosu: obie jesteśmy wrażliwe i kochające, ważna jest dla nas rodzina. Obie mamy też wybuchowe charakterki.” – powiedziała

Przypomnijmy że bohaterka, której Patricia użycza głosu jest starszą siostrą Bajki, Bójki i Brawurki. Stworzona przez profesora razem z pozostałymi bohaterkami, przyjaźniła się z Mojo Jojo. Pewnego razu zaginęła bez wieści i po kilku latach powraca by poznać możliwości jakie dają jej supermoce.