Znamy wreszcie obsadę polskiej wersji językowej do filmu Tomb Raider. Portal World of Tomb Raider dostał oficjalne info od dystrybutora filmu. I co się okazało? Jednak to nie Karolinę Gorczycę usłyszymy jako polską Larę Croft a Kingę Suchan, która raczej mocno nie wyróżniała się w dubbingu poza mniejszymi rolami oraz gwarami. Tym razem jej potencjał chyba dostrzegł Leszek Zduń – reżyser polskiej wersji językowej co pewnie potwierdzili panowie zza oceanu, którzy zatwierdzili głos Kingi jako nowej Lary. Cóż, wiemy że skoro za polski dubbing bierze się Leszek Zduń to polska wersja powstawała w Studiu Sonica. Dialogi do filmu przygotował Jan Jakub Wecsile. Oprócz Kingi usłyszymy głosy m.in. Radosława Krzyżowskiego, Krzysztofa Zawadzkiego, Pawła Krucza, Doroty Landowskiej.
Film Tomb Raider będzie wyświetlany od 6 kwietnia w kinach, w wersjach: 2D i 3D z napisami i z dubbingiem (tylko w kinach IMAX) oraz 4DX (ruchome fotele oraz wrażenia zmysłowe).
Jak podaje portal World of Tomb Raider, niewykluczone iż Karolina Gorczyca wróci jednak jako Lara Croft do gry Shadow of the Tomb Raider jednak ta informacja jeszcze nie została oficjalnie zatwierdzona.