Gra God of War, ukazująca się 20 kwietnia na konsolach PS4 zostanie wydana w polskiej wersji językowej. Kratos – główny bohater gry przemawiać będzie do nas głosem Artura Dziurmana. Wcześniej w poprzednich częściach mogliśmy usłyszeć głos Bogusława Lindy jednak w związku ze zmianą aktora zdecydowano się w wersji dubbingowej wybrać innego polskiego aktora. Wybór padł na Artura Dziurmana, który jak obejrzycie w materiale filmowy bardzo osobiście podchodzi do tej roli, z wielką pasją.

Popatrzyłem na swoją postać i zobaczyłem gladiatora, kogoś takiego kto spełnia gdzieś moje wewnętrzne marzenie jako aktora. Kratos jest bogiem. Pracując nad tą postacią, bo ja bardzo intuicyjnie podchodzę do każdej roli myślałem: czy ten mój niezniszczalny bohater ma w sobie jakieś załamanie. I proszę sobie wyobrazić, że po którymś tam dniu nagrania mój bohater, który był niedostępny, zły, oschły, twardy, taki trudny do zaakceptowania, proszę sobie wyobrazić że nagle do syna, z którym jest przez niemal cały czas zaczyna normalnie mówić i wtedy w tym niezniszczalnym człowieku, bogu odkryłem pewną wrażliwość. I to jest fantastyczne.”

Bohaterem gry jest oczywiście Kratos, po poprzednich przygodach ucieka na daleką Północ. Zakłada tam rodzinę i zaczyna poznawać trudy ojcostwa. Jednakże na wskutek różnych wydarzeń musi wyruszyć na kolejną wyprawę mierząc się z różnymi stworami i bóstwami.

Gra będzie do kupienia w trzech wersjach: standardowej, limitowanej lub w kolekcjonerskim wydaniu. Na jaką wersję się zdecydujecie?