AUTA 3 – na ten film czekali wszyscy miłośnicy szybkich gonitw oraz Zygzaka McQueen’a, któremu w tej części przyjdzie się zmierzyć z ultraszybkimi autami nowej generacji. Z Autami także przyszło się zmierzyć Panu Waldemarowi Modestowiczowi, który siadł za sterami … swojego pulpitu reżyserskiego i w studiu SDI Media Polska „wyczarował” dla nas polską wersję językową do tekstu Kuby Wecsile. Do ścigania zaprosił nie byle kogo … gwiazdy na torze to i muszą być gwiazdy też w studiu. Nazwiska aktorów mówią same za siebie. Oprócz tytułowego Zygzaka Adamczyka usłyszymy także głosy m.in. Artura Barcisia, Doroty Segdy, Wojciecha Malajkata, Doroty Stalińskiej, Stanisława Brudnego, Franciszka Pieczki, Daniela Olbrychskiego, Krzysztofa Kowalewskiego i wielu wielu innych.

Nasz film chcieliśmy zadecydować Witoldowi Pyrkoszowi, który tak wspaniałe zagrał Złomka w dwóch poprzednich filmach”. – wspomina Pan Waldemar Modestowicz „Witek rok temu przy okazji „Bujd na resorach” martwił się że nie doczeka Aut 3. Gdy zaczynaliśmy pracę nad nowym filmem dowiedzieliśmy się o Jego śmierci. Duch Złomka czuwał nad nami 🙂 Jego rolę podjął Marian Opania. Myślę że jest to dobre zastępstwo. Proszę obejrzeć polską wersję językową i porównać ją z oryginałem. Myślę że nie mamy się czego wstydzić… 

Myślę, iż każdy miłośnik filmu „Auta” powinien oddać hołd Panu Pyrkoszowi i obejrzeć trzecią część. Skoro reżyser tak twierdzi to faktycznie jestem spokojny o rolę Pana Mariana. 

Po szczegółową obsadę odsyłam wszystkich TUTAJ.
Film „Auta 3” na ekranach naszych kin już w Boże Ciało czyli 15 czerwca.