12 października czeka na nas w kinach paczka Draka i kolejna, trzecia część „Hotelu Transylwania„, która nas tym razem zabierze na … upiornie zabawne wakacje i to wakacje na pełnym morzu. Pomimo zaplanowanych atrakcji pojawią sie też i te niezaplanowane a mianowicie ugodzenie strzałą amora samego Drakuli, który zakocha się upiornie w kapitanie statku – Erice. Niestety wybranka Drakuli nie jest aż tak sympatyczną osobą za którą się podaje. Ma co do Draka znacznie inne plany.

Film oczywiście będzie wyświetlany w polskiej wersji językowej. Do studia dubbingowego, głównodowodzący całą ferajną a mianowicie reżyser i twórca dialogów – Bartosz Wierzbięta, zaprosił swoją paczkę aktorów z którymi pracował przy poprzednich częściach. Usłyszymy Tomasza Borkowskiego, Agnieszkę Mrozińską, Pawła Ciołkosza, Tomasz Grochoczyńskiego, Piotra Warszawskiego, Tomasza Bednarka, Krzysztofa Dracza, Marka Robaczewskiego, Zoję Wierzbiętę.

Do paki Draka tj. Wierzbięty dołączyła także Joanna Jędrzejczyk – trzykrotna mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy, pierwsza polska występująca w prestiżowej organizacji UFC, utytułowana reprezentantka Polski w mieszanych sztukach walki (MMA), boksie i Muay Thai. Pani Joanna w filmie tym wcieli się w tajemniczą postać piękniej uwodzicielki, która pragnie skraść serce samemu Draculi.

Do obsady dołączył Szymon Majewski – człowiek instytucja, który w Hotelu użyczy głosu … rybie … A co powie ryba? To się okaże w kinie … no cóż … „BRAWO TY” 🙂 (a może to ta kwestia padnie w filmie).

Do tej pory obie części cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Drugą część obejrzało w Polsce prawie milion dwieście tysięcy widzów. Czy tak samo będzie z trzecią? Zobaczymy.