Weekend świąteczny to zdecydowanie mniej widzów w kinach. Mimo niesprzyjającej wietrznej pogody większość z nas wybrała zapewne pozostanie w domu z rodziną niż pójście do kina. I trochę się przetasowało … O dziwo „PIĘKNA I BESTIA” ustąpiła swego pierwszego miejsca na rzecz filmu … „Ghost in the shell” 🙂 Sama zaś musiała się zadowolić DRUGIM MIEJSCEM i pomału zbliża się do miliona widzów (868 347 widzów do tej pory). Być może pułap ten osiągnie po najbliższym weekendzie ale może być ciężko bo będzie miała konkurencję w postaci pewnego dzieciaka.
TRZECIE MIEJSCE utrzymuje niezmiennie „ZAJĄC MAX RATUJE WIELKANOC„. To film kojarzony ze świętami i pewnie dlatego jeszcze trzyma się w czołówce. DZIEWIĄTE MIEJSCE należy do filmu „AZYL” którego obejrzało do tej pory prawie 129 tysięcy widzów. Ostatnie zaś, DZIESIĄTE MIEJSCE i ponowny powrót na listę Box Office zajął „LOGAN: WOLVERINE„, którego do tej pory obejrzało już 437 tysięcy widzów. Jak widać zbliża się do liczby pół miliona ale czy ją osiągnie?
Zbliża się kolejny weekend, który może porządnie przetasować trzymających się w czołówce filmów. Pojawi się m.in. film „DZIECIAK RZĄDZI” oraz kolejna odsłona „Szybkich i wściekłych„, która co prawda nie jest w polskiej wersji językowej ale miała mocne wejście w premierowy weekend. Te dwa filmy zapewne mogą trochę namieszać w czołówce. Do zobaczenia w kinach.