Niemożliwe? HAN SOLO mógłby zostać pobity? To brzmi dziwnie ale znając informacje jakie płyną ze świata i niskie zainteresowanie tym filmem oznaczać może, że i u nas też nie jest mu lekko. Han Solo został pobity … a raczej WYSZCZEKANY na drugie miejsce. Jak podaje portal fdb.pl na ilości rezerwacji biletów, które można było zarezerwować korzystając z tego portalu to największą bo aż prawie 32 procentowym zainteresowaniem cieszył sie film „Wyszczekani„. Han Solo, który spadł na drugie miejsce uzyskał aż 19 procent. Co ciekawe kolejne pozycje też są związane z polską wersją językową. Trzecie miejsce bo z 14-procentowym zainteresowaniem objął Deadpool 2 natomiast 4-te miejsce (9 %) należy do Avengers: Wojny bez granic zaś piąte miejsce z pięcioprocentową rezerwacją należy do filmu „Futrzaki ruszają na ratunek„.
Ciekaw jestem na ile te procenty przełożą się na widownię. Sama rezerwacja to nie wszystko … trzeba jeszcze na tym filmie być. O tym będzie wiadomo już w środę kiedy zostanie ujawniony ostatni weekendowy Box Office.
Być może się to zmieni bowiem w tym tygodniu seanse zostaną rozdeptane przez … dinozaury za sprawą „Jurasic World: Upadłe królestwo„, które też pojawi się w polskiej wersji językowej.