Od 28 września na ekranach kin możemy oglądać film „MAŁA STOPA„. Film ten jest przeplatany różnymi piosenkami a jedną z nich wykonała Marina Łuczenko-Szczęsna. Piosenka którą wykonuje Marina to „Większy świat„, użyczając głosu wokalnego postaci Mechee (głos Małgorzaty Kozłowskiej) – córki Stonekeepera, która ma swój plan na życie i która chce żyć każdą cudowną chwilą. Wierzy w to, że świat ma jej wiele do zaoferowania.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ciepłym przyjęciem piosenki z film „Mała Stopa” w moim wykonaniu” – powiedziała Marina – „Ze szczególną sympatią podchodzę do sugestii, bym wykonywała więcej piosenek w języku polskim. Dla tych co czekają na moje utwory w języku polskim szykuję niespodziankę o której powiem niebawem. Tymczasem zapraszam do kin na „Małą Stopę”, gdzie mój głos usłyszycie jeszcze w jednej piosence. To będzie utwór „Więcej pytań”.

Zapraszamy serdecznie do kin. Polską wersję językową do filmu „Mała Stopa” przygotował SDI MEDIA POLSKA w reżyserii Agnieszki Zwolińskiej do dialogów Jakuba Kowalczyka. Nad piosenkami, do których tekst przygotowali Agnieszka Zwolińska i Tomasz Robaczewski czuwała Agnieszka Tomicka – kierownik muzyczny.