22 czerwca na ekrany kin wchodzi film „Uprowadzona księżniczka„. Jedną z osób, którą usłyszymy w filmie będzie ośmioletnia youtuberka Lenka (Lenka Pachuc), prowadząca na youtube kanał „Hejka tu Lenka„, gdzie wraz z bratem i rodzicami nagrywa filmy o swoim codziennym życiu, grach, zabawkach i bajkach. Kanał jej śledzi ponad 300 tysięcy i ta liczba cały czas rośnie.

Od prawej Magda Bereda, Lenka Pachuc oraz Julka Cymbaluk.

Lenka została zaproszona przez dystrybutora do studia, celem odegrania swej roli,” – powiedział mi tata Lenki – „a mianowicie małej dziewczynki. Rola ta nie jest duża bowiem bohaterka, której głos użyczyła moja córka, pojawia się w całym filmie dwa czy trzy razy i całość skupia się na krótkich wypowiedziach oraz reakcjach typu śmiech, zdziwienie. Mimo iż nie była to duża rola to Lenka spędziła w studio około 5 godzin. Podyktowane było to przygotowaniem bonusowych zapowiedzi filmowych w postaci wierszyków. Jeśli chodzi o wrażenia to były jak najbardziej pozytywne„.
Cóż – należy pogratulować Lence, która w tak małym wieku mogła zabłysnąć już w filmie dubbingowym a całość przyjdzie nam osądzić kiedy w czerwcu film ten wejdzie na ekrany kin równo z końcem roku szkolnego czyli będzie tak jakby zapowiedzią wakacji.

Remik i Miłka nie mogą bez siebie żyć. Mimo, iż on jest skromnym wędrowcem a ona piękną księżniczką to jeden bez drugiego nie może żyć. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, kiedy to zły czarownik porywa Miłkę, którą zamierza użyć ją do czarnego rytuału dzięki któremu uzyska nieśmiertelność. Jej przyjaciel Remik wraz z kompania zwariowanych zwierzaków wyrusza swej ukochanej na odsiecz a czeka go droga pełna niebezpieczeństw.