Nie wiecie jaki prezent kupić na Mikołaja? Kino Świat podpowiada i wyciąga rękę do niezdecydowanych. 4 grudnia do sprzedaży trafią dwa tytuły kinowe w polskiej wersji językowej. Są to „Valerian i miasto tysiąca planet” oraz „Moje wakacje z Rudym”

VALERIAN I MIASTO TYSIĄCA PLANET (DVD/Blu-Ray)
Valerian i Laureline to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. Choć podczas misji cechuje ich skuteczność i profesjonalizm, Valerian ani na chwilę nie ustaje w wysiłkach, by oczarować piękną partnerkę. Problem w tym, że wszelkie próby flirtu nie robią na niej żadnego wrażenia…

Moje wakacje z Rudym

MOJE WAKACJE Z RUDYM (DVD)
Kiedy jedenastoletni Mick zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

Zainteresowanych zapraszamy do sklepów.